oogle-site-verification=2_F7DkzKSd4llBs6A9O08pYsmM-7-fXN

APIE MUS

  

      UAB "Enonidis"   įkurta  2000m  vasario  17d. Plastikiniais  langais  pradejome  prekiauti  2002m. UAB "Enonidis" ,  siekdama   kuo  geriau  patenkinti   klientų   poreikius ,  tobulina  savo  žinias. Didelės   patirties  bei  aukštos   kompetencijos  dėka  bendrovė  nuolat  siūlo  originalias , kūrybiškas  idėjas , rūpinasi  inovatyviais  sprendimais  bei  pristato  Lietuvos  rinkai  plastikinių langų ir durų, aliuminio  langų, roletų naujoves.


Mūsų  tikslas  -  pateikti  geros  kokybės  prekę  o  taip  pat  išpildyti  mūsų  klientų  individualius  poreikius.Langai užtikrina natūralios sveikos šviesos ir gaivaus oro nutekėjimą į namo vidų,taip pat sumažina šilumos nuostolius ir pagerina kambario akustiką.

 

Didelį  dėmesį  kreipiame  kokybės  kontrolei.

Langai ir durys yra būtini bet kurio pastato elementai. Jie atlieka svarbų vaidmenį užtikrinant saugumą, šilumos izoliaciją, triukšmo lygį ir bendrą namo estetiką. Nesvarbu, ar tai būtų PVC, aliuminis ar aliuminio ir medžio  derinys, dabar langus ir duris galima nesunkiai priderinti prie kiekvieno kliento individualių poreikių ir reikalavimų. Pavyzdžiui, jei langų pirkimo  tikslas yra ir energijos taupymas, ir buto saugumo lygio padidinimas, galime padėti rasti tobulą derinį, kuris atitiks abu.

Namas  arba  butas  , tai  svarbiausia  vieta  kiekvienam  žmogui ,  todėl  stengiamės , kad  visi  būtų  patenkinti   langų  kokybe. Galima  užsakyti  langus  interneto, elektroninio  pašto  arba telefoninio  skambučio  pagalba

 

Produktų  pirkimas  internetu  yra  kasdienybė. Jūs užsisakote taupydami laiką - patogiai būdami  namuose,  o  užsakytos  prekės  bus  pristatytos  tiesiai  jūsų  adresu.  Ši  tendencija  jau  gerai įsitvirtino  prekyboje  langais. Vis  daugiau  statybininkų  naudojasi  galimybe  užsisakyti  naujus produktus  internetu.  Užsakymo  procesas  yra lengvas,  o  puikus kainos  pasiūlymas  yra nepaprastai  palankus. Aišku, šiuo metu brangsta kainos už langus dėl brangstančios elektros kainų,metalo,plastiko ir stiklo kainų visame pasaulyje,bet stengiamės klientui pasiūlyti kuo mažesnę kainą.

Brangstant mokėjimamas už sunaudotą namų ir butų šildymą, investicijos  į  naujus  langus  ir duris  yra  pelningos.  Padidėja  sauga,  sumažėja  šildymo išlaidos.  

  Užsakytus langus ir duris  pristatome  sutartą  dieną . Bendradarbiaujame  su  specializuotomis  vietinėmis  įmonėmis  atsakingomis  už  profesionalų senų  langų   išmontavimą ir  naujų  sumontavimą aukščiausiu  techniniu  lygiu.  Bendradarbiavimas su  vietos  montuotojais  garantuoja  langų  ir  durų  montavimą  be  problemų.  Vietoje  turite  ir profesionalą,  ir  konsultantą.


Mes norime , kad  Jūsų  namas  arba  butas  , dėka  mūsų  langų , būtų  šiltas , elegantiškas  ir  jaukus