google-site-verification: google6340be3cf5fe9068.html

PRODUKCIJA » Žaliuzės , roletai

Roletai Diena naktis

Roletų DIENA-NAKTIS išskirtinumai:

galima reguliuoti šviesos, patenkančios į kambarį, kiekį nepakeliant roleto aukštyn. Šie roletai pagaminti iš dvigubo audinio su permatomomis ir nepermatomomis juostomis, todėl reguliuojant juostų persidengimą galima padidinti arba sumažinti į patalpą patenkančios šviesos srautą;
traukiant grandinėlę galima pakelti, nuleisti ir bet kuriame aukštyje sustabdyti roletą;
roleto audinys susisuka į ritinėlį ant vamzdžio, uždengto specialiu aliumininiu profiliu;
lengvai pritaikomas prie bet kokio lango;

 

 
 
Roletai


Kaina: nuo 18.50 EUR/m

Apie roletus plastikiniams langams

Šiuo metu roletai plastikiniams langams yra vienas populiariausių langams skirtų uždengimų, kadangi jie tinka visų tipų plastikiniams langams, yra stilingi ir lengvai pritaikomi bet kokiame interjere.

Roletų plastikiniams langams privalumai 

Šie roletai išsiskiria tuo, kad audinį galima susukti į ritinėlį ant vamzdžio, kuris uždengiamas specialiu aliuminio profiliu. Susuktas roleto ritinėlis pasislepia dailioje kasetėje ir langas atrodo estetiškai. Dėl specialių kreipiančiųjų roleto medžiaga visuomet išlieka prigludusi prie stiklo - net ir tuomet, kai langą varstote ar atidarote. Roletai turi ir kitą pirvalumą - juos montuojant nepažeidžiamas lango rėmas, kadangi roleto kasetė yra tvirtinama varžteliais prie stiklajuosčių, o kreipiančiosios - klijuojamos. Visos roletams reikalingos detalės ir mechanizmai yra gaminami iš aukštos kokybes medžiagų, todėl roletai plastikiniams langams yra ilgaamžiai.

Mechanizmų ir audinių spalvų įvairovė 

Roletams reikalingos detalės ir mechanizmai gali būti derinami prie roletų spalvos, tačiau įprastai jie gaminami baltos, rudos arba medieną imituojančios spalvos. Atsižvelgiant į kliento poreikius, šias detales galima perdažyti norima spalva, kuri derės prie roletų ar interjero spalvos arba kambaryje sukurs žaismingą kontrastą. Savo klientams galime pasiūlyti pačių įvairiausių spalvų, atspalvių, raštų ir tekstūrų audinius, iš kurių galime pagaminti reikiamo dydžio roletus. Renkantis roletus, svarbu nepamiršti, kad svarbi yra ne tik jų išvaizda, bet ir medžiagos kokybė bei storis, kadangi roletų audinio tankis lemia šviesos pralaidumą. Iš itin tankios medžiagos pagaminti roletai gali ne tik sumažinti iš lauko patenkančios šviesos kiekį, bet ir visiškai užtamsinti kambarį. Miegamajame užtraukę roletus galėsite užmigti saldžiu miegu net ir saulėtą dieną.

 

Roletų valdymas 

Roletai plastikiniams langams yra itin lengvai valdomi grandinėlės pagalba. Jų valdymo mechanizmas turi specialią stabdymo sistemą, kuri leidžia roleto audinį užfiksuoti bet kurioje vietoje, todėl galėsite paprastai ir be jokių rūpesčių apsisaugoti nuo įkyrių saulės spindulių. Šie roletai yra itin patogūs dėl to, kad jų nereikia sutraukinėti, kai atidarote langą - roletas atsidaro kartu, o medžiaga išlieka prigludusi prie stiklo. Todėl karštą dieną Jums nereikia rinktis tarp gryno oro ir akinančių saulės spindulių - atsidarykite langą ir toliau slėpkitės šešėlyje.

Šių roletų funkcionalumas

Sumontuoti roletai neužima papildomos vietos ir palieka tuščią palangę, todėl čia gali tilpti visos Jūsų mylimos gėlės ar kitos kambario dekoracijos. Be to, roletai yra ekonomiškas pasirinkimas, kuris pravers ne tik šiltuoju, bet ir šaltuoju metų laiku. Vasarą jie sulaiko saulės spindulius ir neleidžia kambariui įkaisti, o žiemą - iš lauko nepraleidžia ateinančio šalčio ir namuose sulaiko šilumą.

Lengva priežiūra 

Roletai plastikiniams langams yra lengvai prižiūrimi. Tiesiog susikaupusias dulkes švelniai nubraukite drėgna šluoste nuo audinį slepiančios kasetės. O norėdami pakeisti audinį, neskubėkite išmesti viso mechanzmo. Išsirinkus naują audinį mes nesunkiai pakeisime senąjį nauju ir Jūs vėl galėsite mėgautis atsinaujinusiu interjeru.

Roletai plastikiniams langams - tai ne tik funkcionalus ir patogus būdas uždengti plastikinius langus, bet taip pat yra jauki Jūsų namų interjero detalė.

 

 
 
Pliusuotos zaliuzes

Apie plisuotas žaliuzes

 

[Teksto laukas: Plisuotos žaliuzės - tai klostuotas audinys, tvirtinamas ant lango rėmo. Šis naujoviškas langų dekoro sprendimas papuoš Jūsų interjerą moderniomis linijomis, o pro jas sklindanti šviesa kambariui suteiks svajingą atmosferą. Renkantis šias žaliuzes reiktų atkreipti dėmesį į audinį, klosčių plotį bei valdymo tipą. Plisuotų žaliuzių klostės gali būti 1,5 cm arba 2,5 cm. Smulkesnės suteikia langui elegantiškumo ir trapumo, o platesnės labiau tinka didesniems langams. Galimybė rinktis net iš 15 valdymo variantų Plisuotų žaliuzių valdymo galimybių pasirinkimas - tai dar vienas šio gaminio privalumas. Iš apačios į viršų ar iš viršaus į apačią, galimybė palikti ties viduriu, apačioje ar viršuje. Tai leis Jums uždengti tik dalį lango, jei besileidžianti saulė apšviečia tik lango kampą. Pakėlus plisuotas žaliuzes iš apačios galėsite išlaikyti privatumą, apsisaugant nuo nepageidaujamų žvilgsnių, tačiau neuždengiant natūralios šviesos. Priklausomai nuo modelio, plisuotos žaliuzės gali būti valdomos rankiniu būdu, rankenėle ar virvele bei automatizuotu būdu. Patogus žaliuzių valdymo būdas leidžia ilgesnį laiką išlaikyti plisuotas žaliuzes švarias, nes naudojant jų nereikią liesti rankomis. Didžiausias plisuotų žaliuzių privalumas - jos neturi mechanizmo, tvirtinamo ant lango rėmo, todėl lengva konstrukcija neapsunkina lango rėmo. Be to, žaliuzės yra visuomet prigludusios prie stiklo, todėl karštą dieną galite lengvai, be jokių trukdžių atsidaryti langą. Tinka įvairių formų langams Plisuotų žaliuzių populiarumą lemia ir tai, jog jas galima pagaminti pačių įvairiausių geometrinių formų, todėl jos yra lengvai pritaikomos net ir trapecijos, trikampio, ovalo formos langams ar stoglangiams. Plisuotos žaliuzės lengvai sumontuojamos ant bet kokio dydžio lango - nuo itin mažų palėpės stoglangių iki milžiniškų svetainės ar žiemos sodo langų. Skirtingos plisuotų žaliuzių audinių savybės Renkantis plisuotų žaliuzių audinius aktualu atsižvelgti ne tik į plačią spalvų gamą, bet ir atkreipti dėmesį ir į tai, kokioje patalpoje planuojate kabinti žaliuzę. Pasirinkus šviesių spalvų audinį, į namus pateks daugiau šviesos ir Jūsų privatumas bus puikiai išsaugomas.]

Tamsesnės spalvos žaliuzės labiau riboja šviesos patekimą, todėl ypač tinka patalpoms, esančioms pietų pusėje. „Domus Lumina" turi gausų audinių spalvų ir tekstūrų pasirinkimą. Kiekvienas klientas tikrai ras jam patinkančią kolekciją, puikiai tiksiančią jo namuose. Kuriantiems jaukų, natūralų ir ekologišką namų interjerą puikiai tiks audiniai, turintys lino. Puošnaus interjero mėgėjams plisuotos žaliuzės gali būti gaminamos iš audinio, kuris pasižymi elegantiška matine-šilkine išvaizda, perteikiančia nesenstančią prabangą. Mėgstantiems drąsesnius interjero dizaino sprendimus, pasiūlysime rinktis sodrias spalvas bei jų žaismingus derinius. Populiarūs augalų raštai, trimatis dizainas ant audinių ar akvarele marginti gėlių motyvai - vertinantiems paskutines mados tendencijas. Plisuoti audiniai gražiai filtruoja šviesą, sukurdami spalvingą švytėjimą, todėl puikiai tinka kurti atpalaiduojančią atmosferą namuose. Lengva priežiūra

Plisuotų žaliuzių lengva priežiūra - dar viena savybė, padėsianti jas pamėgti. Žaliuzes galima skalbti mirkant jas vandenyje su neagresyviomis skalbimo priemonėmis. Nuskalavus dušu, žaliuzes reikia džiovinti suspaustoje padėtyje, nes taip bus išsaugotas stiprus medžiagos suplisavimas. Žaliuzes taip pat galima siurbti siurbliu ar drėgna šluoste nuvalyti išteptas audinio vietas. 

Plisuotos žaliuzės - tai paprastas būdas atnaujinti ir pagyvinti esamą namų dekorą. Jų trapios linijos ir stilinga išvaizda puikiai įsilieja į aplinką bei paryškina langų išskirtinumą.  

 

 
 
Vertikalios zaliuzes

Apie vertikalias žaliuzes

Vertikalios žaliuzės - tai turbūt geriausias langų uždengimas visapusiškai šviesos kontrolei. Valdomos traukiant virvelę žaliuzės juostos suvažiuoja į vieną arbą kitą pusę, iš vidurio į kraštus, taip uždengdamos bei atidengdamos tiek lango, kiek norite. Dar daugiau - reguliuojant grandinėle, juostos pasisuka 360 laipsnių kampu, todėl vertikalių žaliuzių pagalba šviesos srautą galėsite reguliuoti ne tik horizontaliai atitraukiant ar užtraukiant jas, bet ir vertikaliai sukant juostų kampą. Todėl vertikaliomis žaliuzėmis galima sukurti skirtingą apšvietimą ir tuo pačiu metu apsaugoti nuo tiesioginių saulės spindulių.

Vertikalių žaliuzių mechanizmo sistema lengvai motorizuojama, todėl galima rinktis ne tik rankinį, bet ir automatinį valdymą.

Vertikalios žaliuzės idealiai tinka dideliems langams bei slankiojančioms durims, nes bėgelinė sistema leidžia pagaminti vientisą žaliuzę iki 3,5 m pločio. Be to, vertikalias žaliuzes galima lengvai pritaikyti trikampiams, trapeciniams langams arba naudoti palėpėje, kurioje viršutinė langų dalis nėra horizontali.

Būtent dėl šių savo savybių - universalumo, reguliuojant šviesos srautą, ir funkcionalumo, pritaikant bet kokiai lango konstrukcijai, šios žaliuzės mėgstamos tiek biuruose, tiek ir gyvenamosiose erdvėse. Biuruose jos tampa praktišku ir patogiu sprendimu. Privačiose namuose, kur daugiau dėmesio skiriama dekoratyvumui, jaukumui bei estetikai, žaliuzės tampa produktu, turinčiu išskirtinių požymių bei plačias dizaino sprendimų galimybes. Vienas iš originalių sprendimų - ant vienos žaliuzės sukabinti skirtingų spalvų juostas. Šis originalus ir netikėtas interjero sprendimas pagyvins bet kurią patalpą, suteiks jai originalumo ir išskirtinumo. Vertikalios žaliuzės gali būti naudojamos ne tik langų uždengimui, bet ir norint atskirti dalį kambario - pavyzdžiui vaikų kambario erdvę padalinti į miegamojo ir žaidimų zonas. Šios žaliuzės puikiai tiks žemuose kambariuose, nes vertikalios juostos optiškai paaukština kambarį. O jei sprendžiate, kaip uždengti langą su balkono durimis taip, kad po langais esantys radiatoriai žiemos metu nebūtų uždengti, patariame taip pat rinktis vertikalias žaliuzes, nes ant vieno bėgelio galima kabinti skirtingų aukščių juostas, dengiančias langą iki palangės, o balkono duris iki apačios.

Vertikalios žaliuzės yra labai praktiškas sprendimas mėgstantiems dažnus pokyčius - norint atnaujinti kambario interjerą Jūs tiesiog galite pakeisti atsibodusį žaliuzių audinį, o tai sudaro tik trečdalį viso produkto kainos.

Vertikalių žalizių juostos gali būti 89 ir 127 mm pločio. Tai suteikia dar daugiau pasirinkimo laisvės, o siauresnės juostos namų erdvei suteikia elegantiškumo.

„Domus Lumina" Jums siūlo platų tekstilinių, plastikinių ir nuo saulės bei karščio apsaugančių vertikalių žaliuzių asortimentą.

Vienos populiariausių ir iš mados neišeinančios - vertikalios tekstilinės žaliuzės, kurias itin lengva prižiūrėti ir be abejo pritaikyti prie Jūsų interjero dėl audinių spalvų ir raštų įvairovės. „Domus Lumina" gaminamos tekstilinės vertikalios žaliuzės lengvai sukurs jaukumą, komfortą ir harmoniją Jūsų namuose.

Itin patvarios vertikalios plastikinės žaliuzės, kurių juostos nesideformuoja esant aukštai temperatūrai, nebijo drėgmės, netraukia prie savęs dulkių, į jas neįsigeria kvapai, lengvai nuvalomos šluoste. Galima rinktis įvairias šių žaliuzių juostas: lygias, perforuotas, skirtingų spalvų. Šios žaliuzės idealiai tinka virtuvėms, baseinams, vonios kambariams ar balkonams.

Taip pat galite pasirinkti vertikalias žaliuzes nuo saulės ir karščio „Glasgard", kurios be pagrindinės savo funkcijos apsaugoti nuo saulės šviesos, tuo pačiu padės sumažinti ir patalpų kondicionavimo išlaidas. Šios žaliuzės ypač tinka minimalistinio stiliaus gerbėjams. Unikali šių žaliuzių audinio savybė ta, jog iš lauko pusės audinys yra nepermatomas, kadangi yra padengtas veidrodine, šviesą atspindinčia medžiaga. Tuo tarpu patalpoje šis audinys pasižymi „skaidraus lango" efektu: užtraukus žaliuzes neprarasite pro langą matomos panoramos.

Vertikalios žaliuzės - tai dar viena galimybė pasiūlyti savo klientams protingus sprendimus stilingiems langams.

 

 
 
Horizontalios zaliuzes

Žaliuzės - praktiškas ir stilingas pasirinkimas ne tik Jūsų biurui, bet ir namams! Jos ne tik švelniai sureguliuoja pro langus sklindantį saulės šviesos srautą, bet ir padeda suteikti solidumo ir elegancijos interjerui.

Kodėl verta rinktis žaliuzes? 


Pagrindinė žaliuzių funkcija ir privalumas - efektyvus šviesos srauto reguliavimas. Saulėtą dieną žaliuzių pagalba galima ne tik sumažinti iš lauko sklindančią šviesą, bet ir visiškai užtemdžius patalpą žiūrėti savo namuose filmą tarsi būtumėte kino teatre. Šiais laikais gyvenamieji namai ir biurai statomi visai šalia vienas kito, todėl galite lengvai stebėti, ką veikia Jūsų kaimynai. Tačiau žaliuzėmis uždengti langai leidžia apsisaugoti nuo smalsių praeivių ar kaimynų žvilgsnių ir išsaugoti savo privatumą. Žaliuzės yra kompaktiškos, neapsunkina interjero ir neužima daug erdvės, o svarbiausia - nesugeria kvapų, dulkių ir purvo.

„Domus Lumina" žaliuzių gamyboje naudoja naujausią įranga, kuri atitinka visus šiuolaikinius reikalavimus. Gamyboje taip pat naudojamos aukštos kokybės medžiagos, kurios leidžia užtikrinti, jog žaliuzėmis mėgausitės ne vienerius metus. Savo klientams siūlome patrauklų kainos ir kokybės santykį, todėl kiekvienas gali išsirinkti tai, kas geriausiai tinka jo kišenei ir interjerui. Šiuo metu galime pasiūlyti platų vertikalių, horizontalių, medinių, plisuotų ir kt. žaliuzių asortimentą.

Kokios žaliuzės tinkamiausios Jūsų interjere?


Vertikalios žaliuzės gaminamos iš aukštos kokybės medžiagų, todėl puikiai tinka tiek biuruose, tiek namuose. Jos yra lengvai pritaikomos langų uždengimui ar patalpų atskyrimui bei užtvėrimui. Atsižvelgdami į savo namų ar biuro interjerą, galite rinktis iš mūsų siūlomo plataus vertikalių žaliuzių audinių tipų, atspalvių, skaidrumo ir faktūrų asortimento. 

Horizontalios žaliuzės yra tipiškas griežto klasikinio stiliaus langų uždengimas. Jos yra lengvai reguliuojamos, leidžia kontroliuoti patalpos apšvietimą ir puikiai apsaugo patalpas nuo per didelio įšilimo. Šiuos langų uždengimus galima montuoti tarp lango stiklų. Tai padidina lango šiluminę varžą, o žaliuzės ilgiau išlieka švarios. 

 

 
 
Foto roletai

Apie foto roletus 

 

Foto roletai yra viena naujausių ir originaliausių langų dekoravimo priemonių, kurios ne tik papildys stilingą namų interjerą, bet ir padės sureguliuoti iš lauko sklindančios šviesos srautą. Su foto roletais savo gyvenamojo būsto langus galite paversti tikru meno kūriniu!

Modernios technologijos ant audinio cheminiu būdu leidžia perkelti tikslų ir ryškų Jūsų norimą atvaizdą, todėl nusprendę įsigyti foto roletus, turėsite galimybę sukurti unikalų langų dekoravimo elementą ir taip pagyvinti namų interjerą. Pagal individualų sumanymą pagamintų roletų tikriausiai niekada neišvysite apsilankę svečiuose, o Jūsų namuose apsilankę svečiai tikrai pastebės ir įvertins šią unikalią interjero detalę. Foto roletais liks patenkinti net ir patys išrankiausi ir reikliausi klientai.

Foto roletai suteikia namams daugiau asmeniškumo. Su jais Jūs bet kada galėsite „nukeliauti" į mėgstamą kampelį, kurio vaizdą perkėlus ant audinio, jį visada turėsite savo namuose. Nuolat galite prisiminti gražiausias akimirkas, praleistas su Jums brangiais žmonėmis, o tai ne tik suteiks daug teigiamų emocijų, bet ir praturtins kambarį šiluma ir jaukumu. Šie roletai taip pat gali tapti galimybe mėgautis mėgstamo dailininko darbais savo namuose.

 

Foto roletus puikiai pritaikysite vaikų kambaryje, kadangi juos galima pagaminti su vaiko mėgstamais pasakų ar filmų personažais ir sukurti tobulą kambarį mažiesiems.

 

ei neturite geros kokybės nuotraukų, kurias norėtumėte perkelti ant audinio savo namuose, ne bėda. Siūlome Jums išsirinkti atvaizdą iš mūsų turimo plataus nuotraukų albumo, kuriame rasite gamtos vaizdus, gyvūnus ir įvairių veiklų vaizdus. Jūsų foto roletai gali būti papuošti ir geometriniais raštais bei puošniais elementais, kuriuos taip pat galėsite rinktis ir iš mūsų turimo albumo.

Specialiu būdu galime perkelti Jums patinkantį piešinį, nuotrauką ar iliustraciją ant foto roletų, kuri gali būti matoma namų viduje arba išorėje. Todėl roletai gali tapti ne tik puikia apsauga nuo tiesioginių saulės spindulių ar pašalinių žvilgsnių, bet taip pat tapti originalia reklamos priemone Jūsų įmonei. Foto roletus galima pagaminti su Jūsų įmonės logotipu, šūkiu ar kita svarbia informacija. Originalias atvaizdais ar raštais išmarginti roletai gali tapti vizitine kortele kavinėms, restoranams, grožio salonams ir kitoms įmonėms.

 

Foto roletai gaminami iš audinių, kurie pasižymi skirtingu šviesos pralaidumu, todėl galima rinktis standartinio šviesos pralaidumo arba gumuotą audinį. Dar vienas foto roletų privalumas - paruoštą audinį galima pritaikyti bet kuriam roletų tipui, todėl galėsite rinktis roletus plastikiniams langams ar tradicinius roletus. Foto roletus taip pat galima pritaikyti ir namus puošiantiems stoglangiams.

 

Foto roletai - tai šiuolaikinių technologijų ir modernaus interjero atspindys, kuris pavers Jūsų namus itin stilingais. Šie roletai puikiai atliks tiek apsauginę, tiek estetinę funkciją, todėl tai yra protingas sprendimas žmonėms, kurie savo namuose trokšta išskirtinumo.

 

 

 

 
 
Tinkleliai nuo vabzdziu


          Tinkleliai rėmeliai Kaina: nuo 18.50 EUR/m2
 

Apie tinklelius nuo vabzdžių

 

Šiltuoju metų laiku daugelis nori plačiai atverti savo kambario langą, terasos arba balkono duris ir mėgautis gaiviu oru, tačiau pro atvertus langus į namus įskrenda įvairūs vabzdžiai (uodai, musės, vapsvos ir kt.), todėl geriausias sprendimas išvengti šios problemos - tinklelis nuo vabzdžių.

Apsauga ne tik nuo vabzdžių

Nepaisant to, kad tinkleliai yra skirti apsisaugoti nuo vabzdžių, jie taip pat padeda apsaugoti kambarius nuo vasarą skrajojančių pienių ir tuopų pūkų ar rudenį krentančių lapų. Šie tinkleliai yra išsigelbėjimas alergiškiems žmonėms, kadangi jie sumažina žiedadulkių patekimą į patalpas ir taip sumažina alergenų kiekį kambariuose. Atlikdami savo apsauginę funkciją, jie netrukdo grynam orui patekti į patalpą ir nesumažina į patalpą patenkančios šviesos srauto. „Domus Lumina" gamina tinklelius iš ekologiškos medžiagos, todėl jie neturi neigiamo poveikio žmogaus sveikatai.

Pritaikomi ir langams, ir durims

Tinkleliai nuo vabzdžių yra lengvai pritaikomi plastikiniams, aliuminiams arba mediniams langams bei durims, todėl gali būti sumontuojami kiekvieno žmogaus namuose. Tinkleliai gali būti montuojami tiek iš patalpos vidaus, tiek iš lauko, todėl juos sumontuoti neiškyla sunkumų net ir viršutiniuose daugiabučių aukštuose gyvenantiems žmonėms. Išsirinkus tinkamus tinklelius, galima ne tik netrukdomai ir įprastai naudotis langais ar durimis, bet ir pamiršti nemaloniai namuose zyziančias muses.

Galimybė rinktis iš plataus asortimento

„Domus Lumina" Jums gali pasiūlyti platų pasirinkimą tinklelių-rėmelių, tinklelių-roletų, tinklelių durims ar net plisuotus tinklelius. Šie gaminiai yra itin tvirti ir patvarūs, o jų mechanizmai - lengvai ir paprastai pritvirtinami. 

 

Tinkleliai-rėmeliai tvirtinami metalinėmis plokštelėmis arba specialiais magnetais, todėl lango rėmas lieka visiškai nepažeistas. Šie tinkleliai yra nesudėtingos konstrukcijos, todėl yra puikus pasirinkimas vasaros sezonui - žiemos metu jį galima lengvai nuimti, o atėjus šilatajam sezonui vėl uždėti.

Tinkleliai-roletai veikia roletų principu - specialus mechanizmas leidžia lengvai susukti juos į specialią kasetę viršuje arba šone. Dedant tinklelį roletą ant lango paprastai kasetė montuojama viršuje.

 

Tačiau jei norite tinklelio roleto ant durų ir nepatogu kiekvieną kartą taip žemai lenktis jį atitraukti, galimas sprendimas montuoti jį ne viršuje, bet šone. Toku atveju jis susisuks horizontaliai, t.y. į šoną, ir Jums bus patogu vaikštant jį atitraukti. Tinklelio roleto apatiniame ir šoniniame profilyje yra įmontuotas šepetėlis, kuris uždengia plyšius ir neleidžia net patiems mažiausiems vabzdžiams patekti į patalpą. Šie tinkleliai nuo vabzdžių gali būti montuojami tiek prie lango rėmo, tiek įvairiose nišose.

Tinkleliai durims - geriausias sprendimas, norint apsaugoti dažnai varstomas duris nuo vabzdžių. Tinklelis durims - tai durų rėmas pagamintas iš tvirto profilio sistemos, todėl jis nekeičia savo formos bei puikiai išlaiko įtemptą tinklelį net ir labai dažnai varstant duris. Šią konstrukciją galima tvirtinti net trimis būdais: ant pačios durų nišos (sienos), durų nišoje, arba prie pagrindinių durų rėmo.

 

Plisuoti tinkleliai - puikus pasirinkimas plačioms terasų durims. Įprastos jų spalvos - balta arba ruda, taip pat galima užsakyti auksinio ąžuolo spalvos ar dažyti pasirinktomis spalvomis. Galimi du plisuotų tinklelių variantai. LUX plisuoti tinkleliai - specialiai pritaikytas itin plačioms durims. Neturi slenksčio, taigi nesudaro papildomos kliūties ant grindų, netrukdo vaikščioti ar valyti patalpų. STANDART plisuoti tinkleliai - patikimas ir ilgaamžis, išsiskiriantis itin patrauklia kaina! Šis plisuotas tinklelis turi reguliuojamą rankeną ir apatinį aliumininį vos 8 mm aukščio slenkstį.

 

Tinklelio spalvą lengvai pritaikysite prie namo eksterjero

Įprastai nuo vabzdžių saugantys tinkleliai yra gaminami rudos arba baltos spalvos, tačiau atsižvelgdami į klientų poreikius, galime pasiūlyti ir kitas spalvas. Kiekvienas klientas gali išsirinkti patikusį atspalvį iš mūsų spalvų katalogo, o mes jį milteliniu būdu nudažysime norima spalva. Išsirinkę tinkamą atspalvį, tinklelius nuo vabzdžių galite pritaikyti prie savo namo eksterjero taip, kad jie nekristų į akis, tačiau puikiai atliktų savo funkciją.

 

 

Tinkleliai nuo vabzdžių yra modernus pasirinkimas šiuolaikiniam žmogui, kuris siekia visiško komforto savo namuose. Kokybiški tinkleliai suteikia galimybę karštomis dienomis atverti namų langus ir užpildyti namus grynu oru, nesibaiminant, kad į namus užsuks nekviesti svečiai - vabzdžiai.