PRODUKCIJA

SmartLine +

Smartline+
Puikūs langai dešimtmečiams į priekį.

Kai kurie teigia, kad prieš suprojektuojant tokį, koks mums patinka, reikia pereiti per du namus ar butus. Tik tada turime pakankamai patirties, kad nekartotume tų pačių klaidų ar nesivaikytų naujausių mados. Kodėl? Nes tuo metu mes geriausiai žinome, ko tiksliai turime, kad jaustumėmės kaip namie.

Priimame brandų pasirinkimą, ieškome protingai ir investuojame apdairiau. Žinome, kaip pasirūpinti tuo, kas mūsų gyvenime svarbiausia – saugiais namais, kupinais šilumos ir harmonijos.

 

Privalumai:

Universalumas: 80 mm montavimo gylio Smartline+ langų sistemos ypač tinka naudoti renovacijos metu.
Dizainas: Klasikinis arba apvalus dizainas Smartline+ atitiks bet kokius dizaino reikalavimus.
Komfortas: Naudodami energiją taupančius "Smartline+" langus (UW iki 0,90 W/m2K) rūpinatės gamta ir kartu sutaupysite šildymo išlaidų.
Patvarumas: Cinkuoto plieno sutvirtinimai užtikrina maksimalų tvirtumą ir stabilumą, taip pat puikų funkcionalumą.
Įvairūs variantai: pritaikyti langų dydžiai ir spalvos bei aukštos kokybės apkaustai suteikia didžiausią projektavimo laisvę.

 

 

„Smartline+“ yra langų asortimentas, sukurtas atsižvelgiant į šią akimirką

„Smartline+“ yra langų asortimentas, sukurtas atsižvelgiant į šią akimirką – kai statote savo svajonių namus ir pildote savo gyvenimo poreikius. Todėl tai puikus pasirinkimas atnaujinant esamus namus. Svarbiausia, kad protingos investicijos
būtų subalansuotos ir į viską būtų atsižvelgta. Norint protingai investuoti, reikia rinktis sprendimus, siūlančius ilgalaikį efektyvumą ir ilgaamžiškumą , kurie nenuvils. Ir nors pertekliniai sprendimai gali būti ne pats geriausias pasirinkimas, nei vienas, nei kitas neieško santaupų bet kur.

 

 

Smartline+ langai yra patvarūs

Smartline+ langai yra patvarūs, lengvai išlaikomi puikios formos ir nereikalauja priežiūros. Aukštos kokybės PVC užtikrina nesugadintą spalvą ir atsparų oro sąlygoms blizgesį. Siauri aukščiausios kokybės profiliai praleidžia daug daugiau šviesos nei kiti pasiūlymai.
Jie yra įrodyta, tvirta konstrukcija su ilga garantija svarbiems komponentams. Visa tai kartu suteikia puikią šilumos izoliaciją, aukštą saugumo lygį ir patvarią izoliaciją nuo išorinių sąlygų, taip pat naują garsą sugeriančių stiklų asortimentą. Visi privalumai – ateinantiems metams.

 

 

Šilumos izoliacija 1)

Uw iki 0,90 W/m2K

Garso izoliacija 2)

Rw vertė iki 44 dB

Atsparumas vėjo apkrovoms

iki C3/B5 klasės pagal EN1221

Atsparumas vandeniui

iki 9A klasės pagal EN 12208

Oro pralaidumas

iki 4 klasės pagal EN 12207

Saugumas

iki RC 2

vienos varčios langas (1,23 x 1,48 m)
pagal EN 14351/1Susisiekite su mumis!

* Privalomi laukai
Siųsti