google-site-verification: google6340be3cf5fe9068.html

PRODUKCIJA

Garantija

 

   Šių laikų plastikiniai langai, balkonų stiklinimo sistemos arba šarvuotos durys  - tai sudėtingos konstrukcijos, jungiančios savyje naujausias plastiko, stiklo, aliuminio bei plieno apdirbimo technologijas. Norint, kad šie gaminiai ilgai tarnautų - reikia tinkamai juos prižiūrėti: reguliariai sutepti, esant reikalui - sureguliuoti.

   UAB,,Enonidis'' plastikiniams langams teikia 5 metų  garantinė priežiūra.

5 metų garantija taikoma gaminio spalvai, profilio patvarumui.   

   Visą garantinio aptarnavimo periodą gamybinis brokas remontuojamas arba keičiamas nemokamai. 

Svarbu atminti, kad langų reguliavimas nėra konstrukcijos ar darbo brokas, todėl ši paslauga nėra teikiama nemokamai. Ši situacija atsiranda dėl natūralaus susidėvėjimo, natūralaus konstrukcijos nusėdimo, todėl tai nėra nemokamo garantinio aptarnavimo objektas. Nežiūrint į tai - visiems savo klientams pirmus šešis mėnesius šią paslaugą, eilės tvarka, teikiame visiškai nemokamai. Vėliau  paslaugas galima užsisakyti, apmokant pagal tuo metu galiojančius įkainius.

Turite nesklandumų? Tiesiog paskambinkite mums, ir artimiausių metu pas Jus atvyksime. Susisiekite su mumis, praneškite mums ir informuokite, kas nutiko. Užregistruosime Jūsų iškvietimą ir artimiausiu metu su Jumis susisieksime .